Спорткомплекс у самому центрі Києва

Спорткомплекс з басейном в центрі Києва

«Олімпійський стиль» — оновлений немережевий спорткомплекс з басейном в центрі Києва. Створений на базі потужностей Національного університету фізкультури і спорту України. Протягом 15 років комплекс функціонував в напівзакритому режимі: поруч зі звичайними відвідувачами тут тренувались олімпійські чемпіони та спортсмени різноманітних українських збірних.

На відміну від мережевих спортклубів, інструктори «Олімпійського стилю» є висококласними фахівцями — випускниками НУФСУ з вченими ступенями, спортивними нагородами та багаторічним досвідом практичної роботи. Спираючись на цей досвід, наші тренери зможуть розробити індивідуальну програму тренувань для самостійних занять, яка буде професійно підібраною під потреби та можливості гостя.

Загальна площа комплексу — 2500 м2, з яких тренажерний зал — 1500 м2. Просторий зал оснащено сучасною системою клімат-контролю. Природне освітлення разом з височезними стелями дає відчуття простору та свіжого повітря без характерного запаху. В ньому ніколи не буде тісно.

Італійські тренажери Technogym

Зал укомплектовано італійськими тренажерами Technogym. Вони технологічні та сучасні, обладнані інтерактивними екранами, інтернетом та зарядними пристроями для мобільних телефонів. Деякі тренажери дозволяють синхронізовувати актуальні дані тренування зі спортивними програмами на смартфонах.

Заняття на таких тренажерах зручні та безпечні. Кардіо-театр представлений біговими доріжками, велотренажерами, степперами, еліптичними тренажерами, оснащеними датчиками зчитування пульсу й автоматичним контролем рівня фізичного навантаження. Особливе місце в залі займають інноваційні тренажери лінії Flexability, призначені для ефективного збільшення загальної гнучкості тіла і зняття больового синдрому в спині, викликаний неправильною поставою або тривалим сидінням.

Серед наших головних принципів — чесність і послідовність. Ціни на послуги відкриті і не змінюються кожного сезону. Безперечною перевагою є можливість використання разових абонементів, проте вигідніше відразу замовляти річний абонемент. Закрита парковка в центрі входить в вартість всіх абонементів.

Басейни в спорткомплексі

В спорткомплексі є два басейни для дорослих. Менший — в аква-центрі (20 м, на три доріжки) з сауною і хамамом, джакузі, гідромасажем та душем Шарко і аква-капсулою. Великий — в окремій будівлі — басейн «Олімп» розміром 25х12 м на шість доріжок та два рівні глибини — 1,2 та 3 метри, що дає можливість використовувати різноманітні вправи у воді як для дорослих, так і дітей старшого віку. Мікроклімат басейну налаштовує на комфортне чергування повітряних та водних процедур: температура води становить 27°С, повітря: 24°С. Очищення води у басейні здійснюється за допомогою сучасної техніки та ефективних, сертифіцированих засобів реагентної дезінфекції,.

В двох окремих дитячих басейнах висококваліфікованими та досвідченими тренерами проводяться групові та індивідуальні заняття:
— заняття з плавання для немовлят;
— групові заняття з дітьми віком 1-3 роки;
— групові заняття з дітьми віком 4-6 років;
— індивідуальні заняття за спеціальною реабілітаційною програмою для дітей з патологіями опорно-рухового апарату та нервової системи.

Курс реабілітації опорно-рухового апарату

Тільки в «Олімпійському стилі» можна пройти курс реабілітації після ушкоджень опорно-рухового апарату, захворювань центральної і периферичної нервової системи, грижах міжхребцевих дисків. Використання сучасних методик відновлення дозволяє мінімізувати наслідки патологічного процесу, сповільнити прогресування захворювання, компенсувати порушені або втрачені функції, прискорити відновлення здоров’я та працездатності.

Реабілітаційні заняття проводять висококваліфіковані інструктори-методисти. Справжньою гордістю нашого оздоровчого комплексу є унікальна діагностична апаратура, що дозволяє проводити функціональне тестування.

 

Унікальне обладнання

 

Біоімпедансне визначення складу тіла на апараті TANITA BC-418MA (Японія), що дозволяє здійснювати контроль рівня жирової і м’язової маси тіла, правильно розробити дієту і підтримувати необхідну вагу тіла.

Тестування м’язової системи на електронному апараті Back-Check (Німеччина) з метою отримання порівняльної характеристики сили м’язів різних частин тіла з урахуванням віку і статі, виявлення асиметрії розвитку м’язів в різних сегментах тіла, оцінки ефективності силових тренувань, коригування програми тренувальних занять силової спрямованості.

Діагностику щільності кісткової тканини за допомогою ультразвукової методики денситометрії на апараті Sunlight Omnisense 7000 (Ізраїль), що дозволяє визначати мінеральну щільність кісткової тканини, баланс кальцію в організмі, схильність до переломів, простежити розвиток і динаміку остеопорозу.

 

Послуги спорткомплексу

 

tren

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Просторий тренажерний зал площею 1500 м2 з високими стелями та відсутністю запаху поту. Більше 100 найсучасніших італійських тренажерів Technogym, обладнаних інтерактивними екранами, інтернетом та зарядними пристроями для мобільних телефонів.

grup

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

Ефективні та захоплюючі групові заняття проводяться в «Олімпійському стилі». Це аеробіка, спінбайк, zumba, bosu, а також ментальний фітнес: пілатес, йога, соматика, хаду і оздоровча програма «Гнучке тіло». Ми також проводимо сезонні вело-прогулянки та функціональні тренінги на свіжому повітрі.

pers_tren

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР

Інструктори спорткомплексу є висококласними фахівцями — випускниками НУФСУ з вченими ступенями, спортивними нагородами та безапеляційним досвідом роботи. Спираючись на академічний досвід, наші тренери зможуть розробити індивідуальну програму тренувань під потреби кожного гостя.

dit_bas

ДИТЯЧІ БАСЕЙНИ

Для дітей в нашому аква-центрі проводяться групові та індивідуальні заняття з раннього віку. У дитячих басейнах проводять заняття з плавання для новонароджених, групові заняття з дітьми та індивідуальні заняття за спеціальною реабілітаційною програмою для дітей з патологіями опорно-рухового апарату та нервової системи.

olymp

АКВА-ЗОНА

До ваших послуг окрема аква-зона, де ви маєте можливість не тільки поплавати у басейні з комфортною температурою води 27-29°С (три доріжки) а й обрати необхідну программу тренування

spa_massage

SPA МАСАЖ І ГІДРОПРОЦЕДУРИ

У нас можна відвідати сауну і хамам, відпочити у джакузі, пройти сеанси гідромасажу й душу Шарко та насолодитися відпочинком у аква-капсулі. Індивідуальний масаж та інші SPA-послуги чекають на наших гостей.

fitness-card

АКВА-АЕРОБІКА ДЛЯ ВАГІТНИХ

Програма направлена на підтримку гарного фізичного та емоційного стану для майбутніх мам.

stan_silnee

КЛУБ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ

В нашому клубі є можливість отримати професійну підготовку з різних видів бойових мистецтв

olymp

БАСЕЙН ОЛІМП

Великий басейн розміром 25х12 м на шість доріжок та два рівні глибини — 1,2 та 3 м, що дає можливість використовувати різноманітні вправи у воді як для дорослих, так і для дітей старшого віку. Мікроклімат басейну налаштовує на комфортне чергування повітряних та водних процедур: температура води становить +27° С, повітря: +24° С. Очищення води здійснюється шляхом ультрафіолетового опромінення та озонування.

Замовте перше заняття у спорткомплексі

Відчуйте всі переваги відвідування «Олімпійського стилю» та замовте перше заняття з інструктором. Оберіть з ким првести перше заняття.

Наші тренери та інструктори

rozvadАнна Розвадовська
групові заняття і персональні тренування
rozvadДМИТРО ШИЛОВСЬКИЙ
ТРЕНЕР БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ
ОЛЕКСІЙ ЧУВАШЕВ
ПЛАВАННЯ ТА АКВА-ФІТНЕС
rozvadЛЮДМИЛА ФРОЛОВА
ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР

Ознайомтесь з цінами спорткомплексу

Ми чесні і послідовні, тому ціни на послуги відкриті і не змінюються кожного сезону. Також у нас є разові абонементи. Закрита парковка в центрі входить в вартість всіх тарифних планів.

Відгуки наших дорогих гостей

12187_10204232475270013_1837107713844885413_n.jpg

Давно занимаюсь боксом и мне удалось побывать на тренировках во многих клубах. В «Олимпийском стиле» тренировки организованы более чем достойно.

11834803_906840319352909_6323629584091495602_o.jpg

Если честно, я не очень люблю спорт. Но если постоянно передвигаться в автомобиле — есть большой шанс заработать каких-то болезней. В «Олимпийском стиле» радует наличие тренажеров с USB-разъемами, куда можно втыкнуть айфон для подзарядки и синхронизации спортивных программ с «Орбитрэком».

12507437_140197666359684_2737758955664345614_n.jpg

Невероятно радует центральное расположение моего фитнес-клуба. Зимой провожу больше времени в бассейне, летом — в тренажерке. Во всем остальном ребята тоже молодцы, это пока лучший спорткомплекс, в котором я бывала.

1915823_1044203675642599_3949420560662134706_n.jpg

Абонемент в «Олімпійському стилі» є чудовою інвестицією у власне здоров’я. Мені дуже імпонує, що, на відміну від мережевих спортклубів, тут все по-чесному. Ще зручно, що є можливість купити разовий абонемент та за розумні гроші отримати максимум.

Зв’яжіться з нами

РОБОЧИЙ ЧАС:

Працюємо без вихідних
ПН-ПТ з 7:00 до 22:00
СБ,НД з 8:00 до 21:00

АДРЕСА:

03680, Київ, вул. Фізкультури, 1 (в’їзд на паркінг з боку вул. Ділової).
корпус №6 Національного Університету фізичного виховання та спорту

ТЕЛЕФОН:

(044) 289-73-95
(066) 547-11-26

(044) 287-51-23

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: