Меню

Душ Шарко

Корекція фігури

В порівнянні з фізичною активністю найбільш ефективний спосіб добитись бажаного результату

Сучасне обладнання

Комфортні умови та якісне обладнання забезпечить приємне проведення часу і швидкий результат

Висококласні спеціалісти

Спеціалісти з освітою в сфері медицини

Гідромасаж і душ Шарко для схуднення та покращення здоров’я

Серед найбільш безпечних методів, які благотворно впливають на організм особливе місце відводиться гідромасажу. Цілющі властивості води відомі з давніх-давен, з роками люди їх глибше вивчили і навчилися застосовувати їх на користь своєму здоров’ю.

Дослідження підтверджують, що гідромасаж сприяє омолодженню тіла, зміцненню імунної системи, зниженню ваги, розслабленню м’язів, полегшення болю в спині, а також надає заспокійливий ефект, знижуючи рівень стресу. Доведено позитивний вплив гідромасажу в цілому і зокрема його різновиду душа Шарко при боротьбі з целюлітом і незначними жировими відкладеннями. Гідро-масаж сприяє поліпшенню циркуляції крові, це призводить до більш швидкого насичення киснем клітин організму. Ці процеси призводять до прискорення обміну речовин, що виступає запорукою успіху при схудненні.

Гідромасаж та гідропроцедури

Водний масаж протипоказаний:

  • При вагітності;
  • Якщо на час процедур ви маєте шкірні захворювання;
  • Під час менструації;
  • При варикозному розширенні вен;
  • Під час гострих запальних процесів;
  • Людям із захворюваннями серця і судин;
  • При деяких гінекологічних захворюваннях.

Гідропроцедури не є панацеєю, але це відмінний метод позбавлення від целюліту і жирових відкладень, чудовий спосіб підняти  тонус організму і покращити свій настрій.

Однією з відомих і дієвих різновидів гідромасажу по праву вважається душ Шарко, вражаючий ефект якого заснований на спрямованій дії на проблемні зони двох струменів води: холодної (близько 20 градусів) і гарячої (близько 40 градусів). Створений контраст і служить запорукою ефективності такого гідромасажу. Крім приголомшливих результатів душ Шарко має ще одну важливу перевагу – вартість процедури цілком прийнятна, що робить її доступною практично кожній людині.

Всім іншим можна відвідувати гідро-процедури, але бажано після консультації фахівця.

Всі водні процедури повинні проводитися під наглядом фахівця після проведення обстеження, що дозволяє виявити наявність протипоказань.

Наші спеціалісти

Вартість процедур

Послуга
Тривалість в хвилинах
Кількість процедур
Кількість процедур
Душ Шарко, Лімфодренаж, Альфа-капсула (на вибір)
15
1
250
Кліп процедур Душ Шарко, Лімфодренаж, Альфа-капсула (на вибір)
-
10
2250
Гідромасаж
30
1
350
Кліп процедур Гідромасажу
-
10
3150

Сила води для вашої краси в спорткомплексі “Олімпійський стиль”

Фахівці з гідропроцедур спорткомплексу “Олімпійський стиль” допоможуть обрати найкращій вид водного масажу виходячі за стану вашого здоров’я і вашої мети. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, комфортні умови та професіоналізм наших спеціалістів.
Запишіться на відвідування гідропроцедур у “Олімпійський стиль” – зробіть інвестицію у своє здоров’я.

Замовте перше заняття у спорткомплексі

Відчуйте всі переваги відвідування «Олімпійського стилю» та замовте перше заняття з інструктором. Оберіть з ким провести перше заняття.
close