Меню

положення

Для ознайомлення з детальною інформацією про проведення змагань, необхідно завантажити PDF-файл.

Положення

стартові протоколи

Ознайомитися з результатами можна буде після закінчення змагань

результати

результати

ПІБ
Обов’язкова дистанція
Дистанція 1
Дистанція 2
Панченко Артем Петрович
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. брас
Тартасюк Анна Георгіївна
100 м. комплексне плавання
50 м. на спині
50 м. вільний стиль
Болинець Аліна Віталіївна
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Скидан Дарія Олегівна
100 м. комплексне плавання
100 м. брас
50 м. вільний стиль
Хмарський Мирослав Олегович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Дьомін Роман Германович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Липінська Ангеліна миколаївна
100 м. комплексне плавання
50 м. на спині
50 м. вільний стиль
Матус Сергій Петрович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
200 м. відльний стиль
Хуторний Сергій Миколайович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Очеретяний Ігор Костянтинович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
200 м. відльний стиль
Романенко світлана Веніамінівна
100 м. комплексне плавання
200 м. відльний стиль
100 м. батерфляй
Мотрич Євгенія Віталіївна
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Юсипенко Світлана Володимирівна
100 м. комплексне плавання
100 м. на спині
100 м. вільний стиль
Пекар Артём Борисович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Федоровська Надія Віталіївна
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Гарбаренко Олексій Миколайович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
100 м. батерфляй
Ковальова Марина Миколаївна
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Лінивий Олександр Васильович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Милинковская Диана
100 м. комплексне плавання
100 м. на спині
100 м. батерфляй
Доманова Ирина
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Абрютина Мария
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Шаповалова Крістіна Геннадіївна
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Самойленко Євген
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
200 м. відльний стиль
Карпенко Ірина Олексіївна
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Лихман Мария
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
MATVIICHUK VIACHESLAV
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. брас
Афанасьєв Олексій Олександрович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. на спині
Онопрієнко Богдан Юрійович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. брас
Орєхова Ірина Володимирівна
100 м. комплексне плавання
100 м. на спині
200 м. відльний стиль
Шпак Тетяна
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. вільний стиль
Ромашко Ярослав Володимирович
100 м. комплексне плавання
200 м. відльний стиль
50 м. вільний стиль
Поступаленко Олексій Васильович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Бєсєдін Андрій В'ячеславович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Шимків Дмитро Анатолійович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Бєлова Тетяна Юріївна
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. на спині
Скрипник Іван
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. батерфляй
Яворович Богдан Юрійович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
100 м. брас
Асадчий Георгій Володимирович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. вільний стиль
Гергелюк Тетяна Сергіївна
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. брас
Ніколаєв Олександр Олександрович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. вільний стиль
Коваленко Юрій Сергійович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
200 м. відльний стиль
Стеценко Олександр Юрийович
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. брас
Ахмедов Магомед Шамільович
100 м. комплексне плавання
200 м. відльний стиль
100 м. батерфляй
Бельський Артем Валерійович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. вільний стиль
Сидоренко Олександра Василівна
100 м. комплексне плавання
100 м. на спині
200 м. відльний стиль
Адінскова Валерія Владиславівна
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. вільний стиль
Вахітов Володимир Володимирович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Рудь Сергій Володимирович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Литовченко Дар'я Вододимирівна
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Олейніченко Дмитро Сергійович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Панков Тимофій
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
200 м. відльний стиль
Базаров Прохор
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Постнікова Дарина
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
200 м. відльний стиль
Шкотніков Ярослав Євгенович
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. брас
Карімов Іван Євгенович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. на спині
Добряк Євгенія Олександрівна
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. вільний стиль
Завгородній Кірілл Валерійович
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. брас
Цеценова Ольга Вікторівна
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Дробязко Іван Олександрович
100 м. комплексне плавання
100 м. на спині
50 м. вільний стиль
Иванова Елена
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. брас
Цема Артур Ігорович
100 м. комплексне плавання
100 м. на спині
50 м. на спині
Тютюнник Юлия Владимировна
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Ольга Чеснокова
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. брас
Юрченко Андрій Михайлович
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Петренко Максим Євгенович
100 м. комплексне плавання
100 м. на спині
200 м. відльний стиль
Петренко Олександр Євгенович
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Василенко Антон
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Досенко Владислав Ігорович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
100 м. батерфляй
Турцевич Татьяна Владимировна
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
100 м. батерфляй
Дідух Сергій Михайлович
100 м. комплексне плавання
100 м. на спині
100 м. батерфляй
Романюк Елизавета Игоревна
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
200 м. відльний стиль
Коваль Віталій Іванович
100 м. комплексне плавання
100 м. на спині
50 м. на спині
Шелемеха Діана Олегівна
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. брас
Колос Юрій Вадимович
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
50 м. вільний стиль
Атаманчук Роман Степанович
100 м. комплексне плавання
50 м. на спині
50 м. вільний стиль
Тетеріна Олександра
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. брас
Сергієнко Руслан Петрович
100 м. комплексне плавання
50 м. на спині
50 м. вільний стиль
Трайніна Марина Сергіївна
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Крутій Олександр Сергійович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
200 м. відльний стиль
Петрович Андрій Анатолійович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
100 м. брас
Шатохіна Ксенія Сергіївна
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. на спині
Грібов Дмитро Сергійович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Пушкар Максим Леонидович
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
50 м. вільний стиль
Набоков Тимур Володимирович
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
50 м. вільний стиль
Голомозий Віталій
100 м. комплексне плавання
100 м. вільний стиль
200 м. відльний стиль
Маховский Александр Владимирович
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
200 м. відльний стиль
Кононенко Олег
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Ельканова Світлана Володимирівна
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. на спині
Щирица Ирина
100 м. комплексне плавання
50 м. брас
100 м. вільний стиль
Виктор Валь
100 м. комплексне плавання
50 м. вільний стиль
100 м. вільний стиль

для додаткової інформації, залиште номер телефону.

До зустрічі в "Олімпійському стилі"!
close
close
close
close
УВАГА!
КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ
Детальніше
close
Розділ 1 з 3

"Olympic Swim Cup"

Кожен учасник має право взяти участь не більше ніж у трьох номерах програми та естафеті. Обов'язкова дистанція - "100 м. комплексне плавання" (входить до трьох номерів програми). Реєстрація на естафетне плавання відбуватиметься в перший день змагань (30 жовтня), заявки подають тренери.

Електронна адреса *
Прізвище Ім’я По-батькові*
Контактний номер телефону *
Розділ 2 з 3

Програма змагань

Виберіть дистанції для участі в змаганнях: *
Необхідно вибрати три дистанції, обов'язковою є дистанція "100 м. комплексне плавання"!
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. на спині
50 м. брас
100 м. вільний стиль
200 м. вільний стиль
50 м. на спині
100 м. брас
50 м. вільний стиль
100 м. батерфляй
Розділ 3 з 3

Інформаційний розділ

Стартовий внесок: *
Перейдіть по посиланню для внесення оплати. Після чого написніть на прапорець для закінчення реєстрації.
close

Заявку відправлено! Чекаємо Вас в Олімпійському стилі.