Чтобы
не потерять
нас ставьте

Попереду літо, а Ваша дитина не вміє плавати?

Попереду літо, а Ваша дитина не вміє плавати?

Ми навчимо!

Програма з навчання плаванню для дітей 7-10 років складається з 21 заняття та включає в себе 20 тренувальних занять з тренером в групі до 5 чоловік і фінальне заняття, яке пройде в форматі змагань і на якому Ваша дитина пропливе 1 басейн (18 метрів) на спині.

Під час проведення занять в басейні буде знаходитися тільки наша група, що створить максимально комфортні умови для Ваших дітей. У процесі навчання діти навчаться занурюватися під воду і затримувати дихання, освоять роботу ніг і руки різних способів плавання, навчаться розслаблятися у воді і ковзати по її поверхні. У кожному занятті використовується ігровий метод, що дозволяє проводити його максимально цікаво для Вашої дитини. Крім навчання плаванню заняття спрямовані на розвиток дихальної і серцево-судинної систем, розслаблення і витягнення хребта (профілактика сколіозів), зміцнення суглобів, розвиток м’язової сили.

Ваша дитина буде працювати в міні групі (до 5 осіб) що дозволить тренеру індивідуалізувати процес навчання. Атмосфера ігор і змагань дозволить знайти нових друзів і орієнтувати Вашу дитину на продовження занять плаванням. Заняття проходять під керівництвом висококваліфікованого тренера, який має 14 річний стаж роботи з дітьми.

Тренер проекту: Ляшенко Андрій Юрійович – Майстер спорту України з плавання, неодноразовий переможець і призер чемпіонатів України з плавання, випускник національного університету фізичного виховання і спорту України.

За 14 років досвіду роботи наш тренер не тільки навчив плавати тисячі дітей, а й підготував спортсменів, які займають призові місця на чемпіонатах міста Києва. Під його керівництвом юнацька команда міста Аль Айн (ОАЕ) посіла перше місце на чемпіонаті Об’єднаних Арабських Еміратів на кубок президента в 2016 році. Має великий досвід у створенні навчальних і тренувальних програм для фітнес-клубів і спортивних секцій.

Учасником програми може стати будь-яка дитина у віці від 7 до 10 років, яка не має фізичних і психологічних відхилень у розвитку.

Старт програми 17 квітня тренувальні заняття будуть проходити з 17 квітня по 3 червня (1 травня вихідний), 4 червня фінальний заплив.

Вартість програми – 2700 грн.

Консультації та запис за тел. 066 547 11 26

Розклад занять:

Пн: 1 група 17,00 – 17,45; 2 група 17,45 – 18,30

Ср: 1 група 17.00 – 17.45; 2 група 17,45 – 18,30

Пт: 1 група 17.00 – 17.45; 2 група 17,45 – 18,30

Ціни