Чтобы
не потерять
нас ставьте

Послуги

Важко уявити, хто краще нас розбирається в професійному спорті та індивідуальних тренуваннях. Ми поєднали науковий підхід та практичний досвід тренування для задоволення.

tren

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Просторий тренажерний зал площею 1500 м2 з високими стелями та відсутністю запаху поту. Більше 100 найсучасніших італійських тренажерів Technogym, обладнаних інтерактивними екранами, інтернетом та зарядними пристроями для мобільних телефонів.

grup

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

Ефективні та захоплюючі групові заняття проводяться в «Олімпійському стилі». Це і аеробіка, спінбайк, zumba, bosu, а також ментальний фітнес: пілатес, йога, соматика, хаду і оздоровча програма «Гнучке тіло». Ми також проводимо сезонні вело-прогулянки та функціональні тренінги на свіжому повітрі.

pers_tren

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР

Інструктори спорткомплексу є висококласними фахівцями — випускниками НУФСУ з вченими ступенями, спортивними нагородами та безапеляційним досвідом роботи. Спираючись на академічний досвід, наші тренери зможуть розробити індивідуальну програму тренувань під потреби кожного гостя.

dit_bas

ДИТЯЧИЙ БАСЕЙН

Для дітей в нашому аква-центрі проводяться групові та індивідуальні заняття з раннього віку. У дитячих басейнах проводять заняття з плавання для новонароджених, групові заняття з дітьми та індивідуальні заняття за спеціальною реабілітаційною програмою для дітей з патологіями опорно-рухового апарату та нервової системи.

olymp

АКВА-ЗОНА

До ваших послуг окрема аква-зона, де ви маєте можливість не тільки поплавати у басейні з комфортною температурою води 27-29°С (три доріжки) а й обрати необхідну программу тренування

spa_massage

SPA МАСАЖ І ГІДРОПРОЦЕДУРИ

У нас можна відвідати сауну і хамам, відпочити у джакузі, пройти сеанси гідромасажу й душу Шарко та насолодитися відпочинком у аква-капсулі. Індивідуальний масаж та інші SPA-послуги чекають на наших гостей.

fitness-card

АКВА-АЕРОБІКА ДЛЯ ВАГІТНИХ

Програма направлена на підтримку гарного фізичного та емоційного стану для майбутніх мам.

olymp

СПОРТИВНИЙ БАСЕЙН 25м

Великий басейн розміром 25х12 м на шість доріжок та два рівні глибини — 1,2 та 3 м, що дає можливість використовувати різноманітні вправи у воді як для дорослих, так і для дітей старшого віку. Мікроклімат басейну налаштовує на комфортне чергування повітряних та водних процедур: температура води становить +27° С, повітря: +24° С. Очищення води здійснюється шляхом ультрафіолетового опромінення та озонування.

Фітнес для дітей – це комплекс вправ, в який входять ігрові, хореографічні та аеробні вправи. Він підходить для дітей віком від 6 до 12 років. Регулярні заняття фітнесом принесуть дитині не тільки задоволення, але і колосальну користь. Вже через кілька тижнів можна буде побачити перші результати.