Чтобы
не потерять
нас ставьте

Розклад

Важко уявити, хто краще нас розбирається в професійному спорті та індивідуальних тренуваннях. Ми поєднали науковий підхід та практичний досвід тренування для задоволення.

dit_bas

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Для дітей в нашому аква-центрі проводяться групові та індивідуальні заняття з раннього віку. У дитячих басейнах проводять заняття з плавання для новонароджених, групові заняття з дітьми та індивідуальні заняття за спеціальною реабілітаційною програмою для дітей з патологіями опорно-рухового апарату та нервової системи.

olymp

АКВА-ЗОНА

До ваших послуг окрема аква-зона, де ви маєте можливість не тільки поплавати у басейні з комфортною температурою води 27-29°С (три доріжки) а й обрати необхідну программу тренування

grup

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

Ефективні та захоплюючі групові заняття проводяться в «Олімпійському стилі». Це і аеробіка, спінбайк, zumba, bosu, а також ментальний фітнес: пілатес, йога, соматика, хаду і оздоровча програма «Гнучке тіло». Ми також проводимо сезонні вело-прогулянки та функціональні тренінги на свіжому повітрі.

fitness-card

Програма по аква-аеробіці для майбутніх мам

Програма направлена на підтримку гарного фізичного та емоційного стану для майбутніх мам.

Фітнес для дітей – це комплекс вправ, в який входять ігрові, хореографічні та аеробні вправи. Він підходить для дітей віком від 6 до 12 років. Регулярні заняття фітнесом принесуть дитині не тільки задоволення, але і колосальну користь. Вже через кілька тижнів можна буде побачити перші результати.