Меню

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

Окремі зали

Наші зали для групових занять якісно обладнані

Зумба, спінбайк, йога

У нас представлений широкий спектр групових занять від Зумби до єдиноборств

Найкращі тренери

В підборі тренерів ми співпрацюємо з найкращим спортивним вузом НУФВСУ

Групові заняття
Чому ми

Зручність та комфорт

Ексклюзивний за своїми масштабами і просторістю комплекс в центрі міста, з власною парковкою. Висота стель та клімат контроль забезпечить свіже і комфортне повітря на протязі усього заняття.

Різноманіття тренажерів

Велика кількість тренажерів забезпечує одночасні комфортні заняття більш ніж для 100 осіб. Тренажери комплексу входять у трійку кращих в світі і користуються попитом у спортсменів для підготовки до Чемпіонатів Світу. Обладнання комплексу дає можливість займатися улюбленим видом спорту як новачкам так і спортсменам професійного рівня.

Висококваліфіковані фахівці

Високий рівень інструктажу і проведення занять забезпечать кращі випускники та викладачі університету з вищою освітою. Кожен відвідувач відчує індивідуальний підхід і відповідальність тренера, яку вже відчули багато відвідувачів, серед яких також є учасники різних телепередач.

Унікальна діагностична апаратура

Комплекс пропонує послуги унікальної діагностичної апаратури для функціонального тестування тіла: контроль рівня жирової і м’язової маси тіла, діагностику щільності кісткової тканини, тестування м’язової системи, що допоможе правильно розробити дієту, підтримувати необхідну вагу тіла та коригування програми тренувальних занять силової спрямованості.

Широкий спектр послуг

Комплекс надає широкий спектр послуг різних напрямків з спеціально обладнаними зонами: зона єдиноборств, пофессіональний ринг, тотамі для занять тхеквондо, школа бойових мистецтв, кікбоксинг і тайський бокс, аеробіка, спінбайк, zumba, bosu, а також ментальний фітнес: пілатес, йога, соматика, хаду і оздоровча програма «Гнучке тіло».

Доступна консультація

Зручність та доступність отримання професійної консультації від фахівців, як при живому спілкуванні так і через електронну пошту і соціальні мережі.

Наші
послуги

Це запальна суміш латиноамериканських танців і фітнесу, унікальна методика навчання танцю в процесі спортивного тренування. Завдяки простоті та доступності методики одночасно можуть займатися новачки та профі . Зумба ( Zumba® ) фітнес підходить для будь-якого віку незалежно від спортивної та танцювальної підготовки .

Інтенсивний клас силового тренування з використанням обладнання ( бодибари , гантелі ). Спрямований на прискорення обміну речовин , скидання ваги , поліпшення м’язового тонусу і рельєфу . Тривалість заняття до 50 хв . Успіхів!

Унікальна фітнес-програма, спрямована на зміцнення хребта та формування правильної постави. Розвиває гнучкість, силу та м’язовий баланс усього тіла. Якщо Вам знайомі біль у спині та шиї, безсоння, ми знаємо як Вам допомогти.
Комплекс вправ для спини, суглобів та м’язів всього тіла. Дозволяє впоратися з багатьма проблемами хребта і суглобів практично всім без винятку – чоловікам, жінкам, дітям. Різнобічний позитивний вплив Хаду на людський організм дозволяє одночасно домогтися успіху в оздоровленні всього тіла, а не тільки точкових проблемних зон.
Комплекс модифікованих вправ, що виконуються груповим методом, з музичним супроводом, відповідним характеру роботи. У результаті виконання базових комплексів спін-байк аеробіки спостерігається зростання показників аеробного і анаеробного енергозабезпечення організму, статичної та динамічної сили, швидкісно-силових можливостей. В цілому заняття спін-байк аеробікою сприяють позитивній динаміці фізичного стану і є ефективним засобом кондиційного тренування.
Це комплекс вправ для оздоровлення, схуднення, душевної рівноваги. Займатися йогою можуть абсолютно всі, це не залежить від віку, статевої приналежності і тим більше професії. Йога також може стати частиною вашого фітнесу. Після інтенсивних кардіо-вправ і силових тренажерів вправи на розтяжку не зашкодять, а плавно завершать заняття і закріплять успіх.

Вартість
занять

Послуга
Тривалість
Вартість
Одноразове відвідування групового заняття
-
150
Функціональний тренінг/TRX (разове відвідування)
-
200

Замовте перше заняття у спорткомплексі

Відчуйте всі переваги відвідування «Олімпійського стилю» та замовте перше заняття з інструктором. Оберіть з ким првести перше заняття.

Розклад занятьПонеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Субота
Неділя
7:00
-
-
TRX Роденко К. (Під Запис)
-
-
-
-
08:00
-
Функціональний Тренінг Даниленко В.
-
Функціональний Тренінг Даниленко В.
-
-
-
9:00
АВТ Венська Е.
Body Pump Жовтенко Є.
Body Sculpt Венська Е.
Body Pump Жовтенко Є.
-
-
-
10:00
-
Pilates Фролова Л.
-
Pilates Фролова Л.
-
-
-
11:00
-
-
-
-
-
Zumba Федченко С.
-
12:00
-
-
-
-
-
Body Pump Жовтенко Є.
-
13:00
-
Pilates Для Вагітних Фролова Людмила (під запис)
Pilates Фролова Ю.
Pilates Для Вагітних Фролова Людмила (під запис)
Pilates Фролова Ю.
Спінбайк Жовтенко Є.
-
15:00
-
-
-
-
-
-
Ортопедична Йога Іщенко О.
16:00
Ортопедична Гімнастика Для Дітей Іщенко Олег
-
-
-
Ортопедична Гімнастика Для Дітей Іщенко Олег
-
-
18:30
СпінбайкБабич С. Pilates Фролова Л. Хаду Воронін В.
Хатха-Йога Сімха
СпінбайкБабич С. Pilates Фролова Л. Хаду Воронін В.
Хатха-Йога Сімха
СпінбайкБабич С. Pilates Фролова Л.
-
-
19:00
-
-
Ортопедична Йога Іщенко Олег
-
-
-
-
19:30
Power Class Ткаченко Юлія
Функціональний Тренінг Даниленко В.
Power Class Ткаченко Юлія
Функціональний Тренінг Даниленко В.
Power Class Ткаченко Юлія
-
-
20:15
Stretching Венська Е.
-
Stretching Венська Е.
-
Stretching Венська Е.
-
-

Зв’яжіться
з нами