Меню

Внимание! Карантинные ограничения

Шановні клієнти!

 

У зв’язку з  офіційним запровадження на території м.Києва  з 1 листопада 2021 р. «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, для відвідування спорткомплексу необхідно пред’явити на рецепції один з нижченаведених документів:

або

негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення відвідування

або

документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,

або

документа, що підтверджує одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

 

Діти до 18 років допускаються до клубу без ПЛР-тесту та COVID-сертифікату. Якщо у батьків немає COVID-сертифікату або ПЛР-тесту, але вони хочуть, щоб дитина відвідувала спорткомплекс, то батьки можуть супроводжувати дитину до рецепції.

Якщо дитина самостійна – вона одна проходить до спорткомплексу, якщо дитині необхідна допомога переодягнутися, адміністратор запрошує чергового роздягальні  або тренера, якщо це персональне тренування і той, допомагає дитині переодягтися та супроводжує на заняття.

 

Просимо вас враховувати зміни, які почнуться з 1 листопада.
Ми турбуємося про здоров’я всіх наших клієнтів та персоналу!

 

 

 

 

З повагою,

Адміністрація спорткомплексу

для предоставления дополнительной информации, оставьте номер телефона

close
close
close
close
Спорткомплекс временно не работает
подробнее
close
Розділ 1 з 3

"Olympic Relay Swim"

Електронна адреса *
Назва команди*
Прізвище Ім’я По-батькові учасників:*

Розділ 2 з 3

Естафети:

(оберіть необхідний варіант)*
Чоловіки
Жінки
Мікс
Розділ 3 з 3

Інформаційний розділ

Стартовий внесок: *
Перейдіть по посиланню для внесення оплати. Після чого написніть на прапорець для закінчення реєстрації.
close

Заявку відправлено! Чекаємо Вас в Олімпійському стилі.

Приложение LuckyFit