Меню

Внимание! Карантинные ограничения

Шановні клієнти!

 

У зв’язку з  офіційним запровадження на території м.Києва  з 1 листопада 2021 р. «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, для відвідування спорткомплексу необхідно пред’явити на рецепції один з нижченаведених документів:

або

негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення відвідування

або

документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,

або

документа, що підтверджує одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

 

Діти до 18 років допускаються до клубу без ПЛР-тесту та COVID-сертифікату. Якщо у батьків немає COVID-сертифікату або ПЛР-тесту, але вони хочуть, щоб дитина відвідувала спорткомплекс, то батьки можуть супроводжувати дитину до рецепції.

Якщо дитина самостійна – вона одна проходить до спорткомплексу, якщо дитині необхідна допомога переодягнутися, адміністратор запрошує чергового роздягальні  або тренера, якщо це персональне тренування і той, допомагає дитині переодягтися та супроводжує на заняття.

 

Просимо вас враховувати зміни, які почнуться з 1 листопада.
Ми турбуємося про здоров’я всіх наших клієнтів та персоналу!

 

 

 

 

З повагою,

Адміністрація спорткомплексу

для предоставления дополнительной информации, оставьте номер телефона

close
close
close
close
ВНИМАНИЕ!
КАРАНТИННЫЕ ОГРАНИЧЕНИЯ
подробнее
close
Розділ 1 з 3

"Olympic Swim Cup"

Кожен учасник має право взяти участь не більше ніж у трьох номерах програми та естафеті. Обов'язкова дистанція - "100 м. комплексне плавання" (входить до трьох номерів програми). Реєстрація на естафетне плавання відбуватиметься в перший день змагань (30 жовтня), заявки подають тренери.

Електронна адреса *
Прізвище Ім’я По-батькові*
Контактний номер телефону *
Розділ 2 з 3

Програма змагань

Виберіть дистанції для участі в змаганнях: *
Необхідно вибрати три дистанції, обов'язковою є дистанція "100 м. комплексне плавання"!
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. на спині
50 м. брас
100 м. вільний стиль
200 м. вільний стиль
50 м. на спині
100 м. брас
50 м. вільний стиль
100 м. батерфляй
Розділ 3 з 3

Інформаційний розділ

Стартовий внесок: *
Перейдіть по посиланню для внесення оплати. Після чого написніть на прапорець для закінчення реєстрації.
close

Заявку відправлено! Чекаємо Вас в Олімпійському стилі.