Меню

Масаж

Висококласні спеціалісти

Спеціалісти з освітою в сфері медицини і реабілітації

Корекція фігури

В порівнянні з фізичною активністю найбільш ефективний спосіб добитись бажаного результату

Релакс після тренувань

Масаж - прекрасний спосіб зняти напругу м'язів після тренувань і розслабитись не виходячи з комплексу

Масаж – зробіть собі корисний подарунок

Масаж – зробіть собі кориснийподарунок

Масаж – це одна з найефективніших оздоровчих процедур, яка включає в себе цілий комплекс дотиків майстра, які неймовірно діють на організм в цілому і окремі зони тіла.
Дуже часто професійний оздоровчий масаж призначається під час реабілітації людей після серйозних травм і хірургічного втручання. Звичайно, подібна терапія також дає найвищий профілактичний ефект, який не варто недооцінювати.
З давніх пір масаж тіла відомий, як засіб для зміцнення здоров’я. Він покращує стан шкіри, зміцнює м’язи, продовжує молодість. Руки досвідченого фахівця допомагають розслабити м’язи, поліпшують кровообіг, допомагають позбутися втоми. Спортивний комплекс “Олімпійський стиль” пропонує більше десяти різноманітних видів масажу, покликаних піклуватися про ваш організм: серед них антицелюлітний, спортивний, загальний, лікувальний масаж і багато інших.
У сфері сучасної медицини пропонується безліч терапевтичних методів лікування і профілактики, масаж серед них займає не останнє місце. Багато в чому популярність масажу досягається за рахунок відсутності протипоказань, побічних ефектів і високої ефективності проведення процедури.

У вас є можливість записатися в спорткомплекс “Олімпійський стиль” на наступні види масажу:

  • Масаж спини, ніг, комірцевої зони, стоп і гомілки, живота;
  • Масаж загальний;
  • Лікувальний;
  • Спортивний масаж;
  • Дитячий;

Після проведеної процедури наші клієнти гарантовано відчувають підвищення загального тонусу, працездатності, усунення почуття втоми. Правильно проведена процедура руками професійного майстра дозволяє поліпшити стан нервово-м’язового апарату, а також підготувати організм людини до майбутнього фізичного навантаження.

Цілюща дія масажу

наші спеціалісти

Замовте перше заняття у спорткомплексі

Відчуйте всі переваги відвідування «Олімпійського стилю» та замовте перше заняття з інструктором. Оберіть з ким провести перше заняття.

Професійні послуги масажу в спорткомплексі “Олімпійський стиль”

Чому варто віддати перевагу нашим послугам?
Масаж – найбільш затребувана процедура у місті Київ, але фахівців, які можуть надати якісні послуги не так багато.

Досвід

Ми даруємо вам здоров’я і радість життя вже багато років. З кожним днем чуйним рукам наших майстрів довіряють все більше людей. Ми пишаємося тим, що міняємо ваше життя на краще!

Фахівці

У нас працюють майстри, які люблять свою роботу, поважають власне призначення і готові поділитися з Вами почуттям гармонії і спокою. Кожен з них пройшов численні навчання і тренінги, тому вони застосовують саме той спосіб роботи з тілом, який потрібен саме вам і саме зараз.

Атмосфера

Ми продумали все, щоб допомогти вам відпочити від метушні великого міста і повсякденних проблем.

Ціни

Ми впевнені, що здоров’я, гармонія і радість життя повинні бути доступні якомога більшій кількості людей і робимо все, щоб втілити цей принцип в життя. Ви отримуєте відмінну якість за правильну ціну.

Наш спорткомплекс гарантує, що після відвідування масажу ви відчуєте приплив енергії, підвищення настрою і загального тонусу. Зміцніть своє здоров’я – запишіться на масаж у місті Київ!
close
close
close
close
Спорткомплекс тимчасово не працює
Детальніше
close
Розділ 1 з 3

"Olympic Relay Swim"

Електронна адреса *
Назва команди*
Прізвище Ім’я По-батькові учасників:*

Розділ 2 з 3

Естафети:

(оберіть необхідний варіант)*
Чоловіки
Жінки
Мікс
Розділ 3 з 3

Інформаційний розділ

Стартовий внесок: *
Перейдіть по посиланню для внесення оплати. Після чого написніть на прапорець для закінчення реєстрації.
close

Заявку відправлено! Чекаємо Вас в Олімпійському стилі.

Додаток LuckyFit