Майстер-тренер з плавання
Освіта:

Національний університет фізичного виховання та спорту України. Бакалавр за спеціальністю “Адаптивний спорт”, магістр за спеціальністю “Менеджмент і маркетинг в спорті”.

Досягнення в спорті і в житті:

Майстер спорту України з плавання Учасник чемпіонату світу з плавання (Португалія, Коїмбра-2011), переможець Oceanman-2018 Greece, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, міжнародних турнірів.

Хоббі и захоплення:

Футбол, плавання, книги, велосипеди, подорожі

Трохи про себе:

Як фахівець, можу навчити красивому і ефективному плаванню, скласти індивідуальну програму підготовки, відновлення. Моя спеціалізація «Адаптивний спорт» заснована на роботі з інвалідами, їх адаптації до природних умов, відновленні і зміцненні функціональних можливостей організму. Працюю з усіма віковими групами, від немовлят до дорослих. Є сертифікати по роботі з немовлятами. Готую до марафонських запливів, Босфору, Oceanman, триатлону

Мій девіз:

Через терни до зірок

Замовте перше заняття у спорткомплексі

Відчуйте всі переваги відвідування «Олімпійського стилю» та замовте перше заняття з інструктором. Оберіть з ким провести перше заняття.

"Olympic Swim Cup"

Кожен учасник має право взяти участь не більше ніж у трьох номерах програми та естафеті. Обов'язкова дистанція - "100 м. комплексне плавання" (входить до трьох номерів програми). Реєстрація на естафетне плавання відбуватиметься в перший день змагань (30 жовтня), заявки подають тренери.

Електронна адреса *
Прізвище Ім’я По-батькові*
Контактний номер телефону *
Розділ 2 з 3

Програма змагань

Виберіть дистанції для участі в змаганнях: *
Необхідно вибрати три дистанції, обов'язковою є дистанція "100 м. комплексне плавання"!