Меню

НОВІ НАПРЯМКИ ГРУПОВИХ ТРЕНУВАНЬ

Dynamic stretching Тренування спрямоване на інтенсивне розтягування всіх груп м’язів, сухожиль і підходить для загального схуднення. Розтягнення покращує кровообіг і обіг лімфи в організмі, що допомагає в боротьбі з зайвою вагою.

Йогалатес – синтез двух високоефективних систем: йоги та пілатеса. Включає в себе плавні, м’які рухи і пози, робить акцент на диханні, розслабленні та позитивних емоціях. Сумарні переваги йогалатеса полягають у збільшенні м’язової сили і тонуса м’язів з підвищеною гнучкістю всього тіла.

TRX – вид спортивного обладнання для занять з вагою власного тіла. За допомогою підвісного обладнання можна займатися аеробними, функціональними, силовими, статичними тренуваннями, а також тренуваннями на розтяжку. Ви гармонійно поліпшите все тіло, зміцните хребет, розвинете поставу.

Латиноаеробіка Головною особливістю є безперервна робота стегон при фіксованому положенні спини та пружинний крок. При виконанні танцювальних рухів, потрібно жорстко фіксувати корпус, активно працювати стегнами, а також напружувати прес. Розвиток грації під час ритмічних занять відбувається невимушено, покращуючи форми клієнтів.

Step & Strong Тренування змішаного формату: перша частина – танцювальна комбінація на степ-платформі, друга частина – силова – робота над всіми групами м’язів з використанням різноманітного обладнання.

SFT(street fit training) – силове тренування, направлене на розвиток витривалості, нормалізацію обмінних процесів, корекцію фігури. Проводиться з використанням елементів легкої атлетики та гімнастики.

Joy of motion
 – тренування, основою якого є: соматика, дихальні практики та лікувальна фізкультура. Рухи виконуються в спокійному темпі. Важлива особливість – постійне усвідомлення того, що і як проходить в тілі під час тренування.

Замовте перше заняття у спорткомплексі

Відчуйте всі переваги відвідування «Олімпійського стилю» та замовте перше заняття з інструктором. Оберіть з ким провести перше заняття.
close
close
close
close
Запрошуємо на безкоштовне тренування
Детальніше
close
Розділ 1 з 3

"Olympic Swim Cup"

Кожен учасник має право взяти участь не більше ніж у трьох номерах програми та естафеті. Обов'язкова дистанція - "100 м. комплексне плавання" (входить до трьох номерів програми). Реєстрація на естафетне плавання відбуватиметься в перший день змагань (30 жовтня), заявки подають тренери.

Електронна адреса *
Прізвище Ім’я По-батькові*
Контактний номер телефону *
Розділ 2 з 3

Програма змагань

Виберіть дистанції для участі в змаганнях: *
Необхідно вибрати три дистанції, обов'язковою є дистанція "100 м. комплексне плавання"!
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. на спині
50 м. брас
100 м. вільний стиль
200 м. вільний стиль
50 м. на спині
100 м. брас
50 м. вільний стиль
100 м. батерфляй
Розділ 3 з 3

Інформаційний розділ

Стартовий внесок: *
Перейдіть по посиланню для внесення оплати. Після чого написніть на прапорець для закінчення реєстрації.
close

Заявку відправлено! Чекаємо Вас в Олімпійському стилі.