Меню

НОВІ НАПРЯМКИ ГРУПОВИХ ТРЕНУВАНЬ

Dynamic stretching Тренування спрямоване на інтенсивне розтягування всіх груп м’язів, сухожиль і підходить для загального схуднення. Розтягнення покращує кровообіг і обіг лімфи в організмі, що допомагає в боротьбі з зайвою вагою.

Йогалатес – синтез двух високоефективних систем: йоги та пілатеса. Включає в себе плавні, м’які рухи і пози, робить акцент на диханні, розслабленні та позитивних емоціях. Сумарні переваги йогалатеса полягають у збільшенні м’язової сили і тонуса м’язів з підвищеною гнучкістю всього тіла.

TRX – вид спортивного обладнання для занять з вагою власного тіла. За допомогою підвісного обладнання можна займатися аеробними, функціональними, силовими, статичними тренуваннями, а також тренуваннями на розтяжку. Ви гармонійно поліпшите все тіло, зміцните хребет, розвинете поставу.

Латиноаеробіка Головною особливістю є безперервна робота стегон при фіксованому положенні спини та пружинний крок. При виконанні танцювальних рухів, потрібно жорстко фіксувати корпус, активно працювати стегнами, а також напружувати прес. Розвиток грації під час ритмічних занять відбувається невимушено, покращуючи форми клієнтів.

Step & Strong Тренування змішаного формату: перша частина – танцювальна комбінація на степ-платформі, друга частина – силова – робота над всіми групами м’язів з використанням різноманітного обладнання.

SFT(street fit training) – силове тренування, направлене на розвиток витривалості, нормалізацію обмінних процесів, корекцію фігури. Проводиться з використанням елементів легкої атлетики та гімнастики.

Joy of motion
 – тренування, основою якого є: соматика, дихальні практики та лікувальна фізкультура. Рухи виконуються в спокійному темпі. Важлива особливість – постійне усвідомлення того, що і як проходить в тілі під час тренування.

Замовте перше заняття у спорткомплексі

Відчуйте всі переваги відвідування «Олімпійського стилю» та замовте перше заняття з інструктором. Оберіть з ким провести перше заняття.
close
close
close
close
Спеціальна пропозиція
Детальніше
close
Розділ 1 з 3

"Olympic Relay Swim"

Електронна адреса *
Назва команди*
Прізвище Ім’я По-батькові учасників:*

Розділ 2 з 3

Естафети:

(оберіть необхідний варіант)*
Чоловіки
Жінки
Мікс
Розділ 3 з 3

Інформаційний розділ

Стартовий внесок: *
Перейдіть по посиланню для внесення оплати. Після чого написніть на прапорець для закінчення реєстрації.
close

Заявку відправлено! Чекаємо Вас в Олімпійському стилі.

Додаток LuckyFit