Меню

ВОРОНІН ВІКТОР

Інструктор Хаду 
Групові заняття
Освіта:
– вища.
Стаж тренерської роботи:
– 9 років.
Силова гімнастика ХАДУ:
– це оригінальна методика та засіб побудови міцного організму, що спирається на фундаментальні закони Природи і розуміння фізіології людини. В її основі лежить ідея тренування м’язів без використання зовнішнього навантаження.
На заняттях:
Кожному м’язу протиставляється не вага для навантаження, а напруження протилежного м’яза. Протилежні м’язи одночасно напружені і тренують один одного. Відмова від зовнішньо визначеного навантаження сприяє розвитку підсвідомої регуляції. Організм самостійно визначає рівень допустимого та безпечного навантаження і розвиває тільки необхідні функції. Не витребувані організмом функції втрачаються. М’язи існують не для формування об’ємів, а задля створення зусиль. Одночасна робота двох протилежних м’язів розвиває організм в більшій мірі, ніж використання зовнішнього навантаження та створює двократні ефекти – потрібно вдвічі більше крові, гормонів, кисню, енергії. Крім того вдвічі більше навантаження лягає на нервову систему для втримання напруження м’язів.
Принципи тренування по системі ХАДУ:
– повільні рухи;
– рухи з максимальним напруженням;
– рухи до повної втоми.

Ці принципи забезпечують розвиток “слабкої ланки”, тому що при максимальному напруженні протилежних м’язів максимально тренуються м’язи, які мають слабший розвиток і вони, підтягуючись таким чином, до рівня інших, більш розвинутих м’язів, стають в той же час обмежувачем навантаження. Чим більше м’язів напружено одночасно, тим більше їхнє число буде контролюватися підсвідомістю, яке само визначить і проконтролює навантаження. Відтак регулярні заняття по системі ХАДУ дозволять розвинути в організмі подвоєний запас міцності по усім системам – опорно-руховій, нервовій системі та обміну речовин.

Замовте перше заняття у спорткомплексі

Відчуйте всі переваги відвідування «Олімпійського стилю» та замовте перше заняття з інструктором. Оберіть з ким провести перше заняття.
close
close
close
close
Запрошуємо на безкоштовне тренування
Детальніше
close
Розділ 1 з 3

"Olympic Swim Cup"

Кожен учасник має право взяти участь не більше ніж у трьох номерах програми та естафеті. Обов'язкова дистанція - "100 м. комплексне плавання" (входить до трьох номерів програми). Реєстрація на естафетне плавання відбуватиметься в перший день змагань (30 жовтня), заявки подають тренери.

Електронна адреса *
Прізвище Ім’я По-батькові*
Контактний номер телефону *
Розділ 2 з 3

Програма змагань

Виберіть дистанції для участі в змаганнях: *
Необхідно вибрати три дистанції, обов'язковою є дистанція "100 м. комплексне плавання"!
100 м. комплексне плавання
50 м. батерфляй
100 м. на спині
50 м. брас
100 м. вільний стиль
200 м. вільний стиль
50 м. на спині
100 м. брас
50 м. вільний стиль
100 м. батерфляй
Розділ 3 з 3

Інформаційний розділ

Стартовий внесок: *
Перейдіть по посиланню для внесення оплати. Після чого написніть на прапорець для закінчення реєстрації.
close

Заявку відправлено! Чекаємо Вас в Олімпійському стилі.