Меню

ВОРОНІН ВІКТОР

Інструктор Хаду 
Групові заняття
Освіта:
– вища.
Стаж тренерської роботи:
– 9 років.
Силова гімнастика ХАДУ:
– це оригінальна методика та засіб побудови міцного організму, що спирається на фундаментальні закони Природи і розуміння фізіології людини. В її основі лежить ідея тренування м’язів без використання зовнішнього навантаження.
На заняттях:
Кожному м’язу протиставляється не вага для навантаження, а напруження протилежного м’яза. Протилежні м’язи одночасно напружені і тренують один одного. Відмова від зовнішньо визначеного навантаження сприяє розвитку підсвідомої регуляції. Організм самостійно визначає рівень допустимого та безпечного навантаження і розвиває тільки необхідні функції. Не витребувані організмом функції втрачаються. М’язи існують не для формування об’ємів, а задля створення зусиль. Одночасна робота двох протилежних м’язів розвиває організм в більшій мірі, ніж використання зовнішнього навантаження та створює двократні ефекти – потрібно вдвічі більше крові, гормонів, кисню, енергії. Крім того вдвічі більше навантаження лягає на нервову систему для втримання напруження м’язів.
Принципи тренування по системі ХАДУ:
– повільні рухи;
– рухи з максимальним напруженням;
– рухи до повної втоми.

Ці принципи забезпечують розвиток “слабкої ланки”, тому що при максимальному напруженні протилежних м’язів максимально тренуються м’язи, які мають слабший розвиток і вони, підтягуючись таким чином, до рівня інших, більш розвинутих м’язів, стають в той же час обмежувачем навантаження. Чим більше м’язів напружено одночасно, тим більше їхнє число буде контролюватися підсвідомістю, яке само визначить і проконтролює навантаження. Відтак регулярні заняття по системі ХАДУ дозволять розвинути в організмі подвоєний запас міцності по усім системам – опорно-руховій, нервовій системі та обміну речовин.

Замовте перше заняття у спорткомплексі

Відчуйте всі переваги відвідування «Олімпійського стилю» та замовте перше заняття з інструктором. Оберіть з ким провести перше заняття.
close
close
close
close
Спорткомплекс тимчасово не працює
Детальніше
close
Розділ 1 з 3

"Olympic Relay Swim"

Електронна адреса *
Назва команди*
Прізвище Ім’я По-батькові учасників:*

Розділ 2 з 3

Естафети:

(оберіть необхідний варіант)*
Чоловіки
Жінки
Мікс
Розділ 3 з 3

Інформаційний розділ

Стартовий внесок: *
Перейдіть по посиланню для внесення оплати. Після чого написніть на прапорець для закінчення реєстрації.
close

Заявку відправлено! Чекаємо Вас в Олімпійському стилі.

Додаток LuckyFit